Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Powiadomienia

24 czerwca, 2019

Zapomniałeś
wystawić śmieci w dzień odbioru?, przegapiłeś dzień zbiórki
odpadów wielkogabarytowych?, a może nie wiedziałeś o koncercie
lub festynie?

Pobierz darmowa aplikację BLISKO, jako nadawców powiadomień ustaw Gmina Rzepiennik Strzyżewski oraz Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji, a przypomnimy Ci o wystawieniu śmieci, poinformujemy o nadchodzących wydarzeniach kulturalnych, meczach miejscowych drużyn sportowych a w razie niebezpieczeństwa natychmiast ostrzeżemy.

Jeśli masz problemy z pobraniem aplikacji lub jej poprawną konfiguracją, przyjdź do Urzędu Gminy (I piętro, pok. 36) lub do którejś ze świetlic Gminnego Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji gdzie chętnie i za darmo pomożemy w pobraniu i skonfigurowaniu aplikacji na smartfonie lub tablecie ?
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).