Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

„PoKlatce”

04 listopada, 2019

Zakończyła się realizacja projektu „PoKlatce” prowadzonego przez Gminne Centrum Kultury Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim. W ramach projektu młodzież uczestniczyła w warsztatach animacji poklatkowej, tym samym poznała tajniki tworzenia filmu animowanego. Młodzież chętnie uczestniczyła,jak sami mówią, w szalenie inspirujących zajęciach, a owocem ich pracy jest krótki film animowany pt.: „A To Polska Właśnie”. Tematem filmu były zmiany zachodzące w naszym kraju przez ostatnie 30 lat.

Projekt został zrealizowany w ramach konkursu specjalnego „30 lat wolności 1989-2019” z Programu „Równać Szanse 1018” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzonego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).