Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

POGÓRZAŃSKI FESTIWAL PIOSENKI O KORONĘ „JEJ WYSOKOŚCI BRZANKI”

13 kwietnia, 2021

📣 Pogórzański Festiwal Piosenki o Koronę „Jej Wysokości Brzanki”!

👉Dla kogo? Dla dzieci i młodzieży z Pogórza Rożnowskiego, Ciężkowickiego, Wiśnickiego, Wielickiego i Kotliny Gorlickiej.

👉Kiedy? 20 maja 2021 r. o godz. 9.00

👉 Gdzie? Tradycyjnie – w Domu Kultury w Tuchowie lub online.Forma uzależniona od sytuacji epidemicznej i aktualnych obostrzeń. Jak wziąć udział?Przygotuj 2 utwory (maks. 7 minut) i wyślij je wraz z kartą zgłoszenia do 12 maja na adres amatorskiruchdk@gmail.com.

👉 Szczegóły konkursu na stronie: https://www.psr.tuchow.pl/pogorzanski-festiwal-piosenki-o-korone-jej-wysokosci-brzanki-2/

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.