Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona

Odbiór foli, sznurków z działalności rolniczej

11 czerwca, 2020
Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

W dniach:

19 czerwca 2020r w godz. 8.00 – 14.00

26 czerwca 2020r w godz. 8.00 – 14.00

w Ciężkowicach

Przedsiębiorstwo Komunalno Budowlane Kombud, ul. Równa 14 (przy Orliku)

będzie przyjmowało odpłatnie

folie po kiszonkach, nawozach oraz sznurki rolnicze z terenu naszej Gminy

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.