Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Konsultacje dot. przesunięcia ostatecznego terminu wymiany pieców – Ostatnie godziny na wypełnienie uwag.

23 sierpnia, 2022

Poddane konsultacjom zmiany zakładają przesunięcie ostatecznego terminu wymiany pieców pozaklasowych o rok, czyli do 31 grudnia 2023 roku oraz wydłużenie o rok terminu wymiany pieców i kominków, które mają sprawność cieplną na poziomie co najmniej 80 proc.

W uwagach do konsultacji można wnioskować np. o wydłużenie terminu o kilka lat.

Konsultacje dostępne pod adresem www.powietrze.malopolska.pl/konsultacje/

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.