Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Konkurs – Ogród Przyjazny Naturze 2022

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego jest organizatorem konkursu „Ogrody przyjazne naturze”. Projekt realizowany jest przez ZPKWM ma na celu tworzenie miejsc, które będą przyjazne dzikim zwierzętom, w szczególności pszczołom, ptakom, nietoperzom oraz jeżom.

Konkurs przeznaczony jest dla właścicieli ogrodów położonych w granicach Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Zgłoszenia należy nadesłać w terminie do 31 sierpnia 2022 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo pod linkiem:

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.