Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny
Pokaż menu

Konkurs – Ogród Przyjazny Naturze 2022

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego jest organizatorem konkursu „Ogrody przyjazne naturze”. Projekt realizowany jest przez ZPKWM ma na celu tworzenie miejsc, które będą przyjazne dzikim zwierzętom, w szczególności pszczołom, ptakom, nietoperzom oraz jeżom.

Konkurs przeznaczony jest dla właścicieli ogrodów położonych w granicach Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

Zgłoszenia należy nadesłać w terminie do 31 sierpnia 2022 r.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdą Państwo pod linkiem:
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).