Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora
Pokaż menu

KONKURS EKOLOGICZNY

14 kwietnia, 2021
Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

KONKURS EKOLOGICZNY

„ZE STAREGO COŚ NOWEGO – ZABAWKA Z RECYKLINGU”

W dniu 22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Jest to doskonała okazja, by przyczynić się do ochrony środowiska. Wystarczy starym niepotrzebnym przedmiotom/materiałom nadać drugie życie. To z kolei przyczyni się do redukcji powstających odpadów. Zapraszamy więc wszystkich uczniów Szkół Podstawowych (klasy I-VIII) z terenu Gminy Rzepiennik Strzyżewski do udziału w konkursie pn. „Ze starego coś nowego – zabawka z recyklingu”. Wystarczy wyobraźnia i kilka niepotrzebnych materiałów znajdujących się w domu, aby stworzyć swoją własną, oryginalną „zabawkę”. Liczymy na Waszą wyobraźnię! Wykonaną „zabawkę” należy sfotografować, dołączyć kartę zgłoszeniową i wysłać elektronicznie lub pocztą tradycyjną. Dla zwycięzców przewidziano nagrody rzeczowe. Szczegółowy Regulamin Konkursu i karta zgłoszeniowa znajduje się w załączeniu.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).