Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi

Informacja o planowanych pomiarach pól elektromagnetycznych realizowanych przez Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorkS

NetWorkS! Sp. z o.o. Laboratorium Badań Środowiskowych Nr akredytacji: AB 419 ul. Józefa Piusa Dziekońskiego 3, 00-728, Warszawa, laboratorium@networks.p informuje, że na stronie internetowej:
publikowane są informacje o planowanych pomiarach pól elektromagnetycznych realizowanych przez Laboratorium Badań Środowiskowych NetWorkS! Funkcjonowanie ww strony jest wypełnieniem zobowiązania opisanego w pkt. 14 załącznika do Rozporządzenia Ministra Klimatu z dnia 17.02.2020 r. (Dz. U. 2022, poz. 2630) w sprawie sposobów sprawdzania dotrzymania dopuszczalnych poziomów
pól elektromagnetycznych w środowisku.

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.