Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Informacja Dzielnicowego

20 września, 2023

Dzielnicowy Komisariatu Policji w Ciężkowicach sierż. szt. Witold Rojek, realizując działanie priorytetowe dotyczące poprawy bezpieczeństwa, eliminacji zagrożeń, negatywnych zachowań, w miejscowości Turza centrum, rejon wiaty, parkingu, oraz kompleksu sportowego przy Szkole Podstawowej, wdrożył działanie w celu ograniczenia zjawiska grupowania się osób w wymienionym rejonie oraz wyeliminowania negatywnych zachowań uciążliwych dla społeczeństwa takich jak spożywanie alkoholu i zakłócanie  ładu i porządku publicznego.

Zwraca się prośbą o wszelką pomoc w celu wyeliminowania zagrożeń, negatywnych zachowań jakim jest w szczególności łamanie przepisów porządkowych poprzez przekazywanie informacji pod numer telefonu Komisariatu Policji w Ciężkowicach 47 831 23 66, bądź bezpośrednio do dzielnicowego sierż. szt. Witold Rojek tel. 604 890 563, jak też korzystając z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.
Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).