Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Gminny Konkursu na Kartkę Bożonarodzeniową -Ozdoby Choinkowe –Szopkę Bożonarodzeniową

01 grudnia, 2020

Organizatorem konkursu jest Gminne Centrum Kultury, Czytelnictwa i Promocji w Rzepienniku Strzyżewskim.

Konkurs trwa od 01.12.2020 r. do 20.12.2020r. i skierowany jest do mieszkańców gminy Rzepiennik Strzyżewski. Rozstrzygnięcie konkursu, ogłoszenie wyników nastąpi 22.12.2020 r

Szczegóły na stronie www.gckrzepiennik.pl oraz na profilu GCK w serwisie Facebook

Regulamin Konkursu Bożonarodzeniowego

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.