Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Dot. przygotowania Lokalnej Strategii Rozwoju – Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała

Szanowni Państwo,

Dwie dotychczas działające Lokalne Grupy Działania (LGD Pogórzańskie Stowarzyszenie Rozwoju i LGD Dunajec-Biała) połączyły swoje siły i przed nowym rozdaniem środków europejskich powołały do życia Pogórzańskie Stowarzyszenie Dunajec-Biała.
Przed nami czas opracowywania nowej strategii Lokalnej Grupy Działania obejmującej 9 Pogórzańskich gmin: Cieżkowice, Gromnik, Pleśna, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny, Tuchów, Wojnicz i Zakliczyn. Chcemy poznać Wasz – mieszkańców, przedsiębiorców, liderów organizacji pozarządowych pomysł na wspólny rozwój naszego obszaru. Poświęć kilka minut i wspólnie z nami zastanów się nad tym co nas łączy, co jest naszą wspólną tożsamością, ale też jaki możemy mieć pomysł na naszą wspólną przyszłość.
Poniżej znajduje się link do krótkiej ankiety – jej wypełnienie nie zajmie Państwu wiele czasu, a nam pozwoli lepiej zaplanować rozwój Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała i gmin leżących na tym terenie.

Ankietę będzie można wypełniać do 20 lipca 2020 roku, po tym terminie zaprezentujemy Państwu jej zbiorcze wyniki.

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.