Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty

Cztery pory roku z Funduszami Europejskimi w Małopolsce. Zima!

23 listopada, 2021

Jeżeli już dziś planujesz zimowy wypoczynek, to zapraszamy do Małopolski. Nowoczesna infrastruktura, różnorodność oferowanych form relaksu oraz pogoda ducha (jedyna pogoda, jaka tu panuje) sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i zwiedzaniu. „Fundusze Europejskie. Zimą wypoczywaj w Małopolsce” to hasło listopadowej kampanii billboardowej, która prezentuje inwestycje unijne dedykowane zimowemu wypoczynkowi w regionie.

Więcej informacji na stronie internetowej Funduszy Europejskich w Europie pod tym adresem.

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.