„Bitwa o wozy”. MSWiA ogłasza drugą turę a my zachęcamy do wzięcia udziału w bitwie o wóz dla naszych strażaków!
Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0
Zachęcamy by przy okazji wyborów Prezydenta RP, zawalczyć o nowy samochód dla naszych strażaków! ?
W każdym z byłych 49 województw, wg stanu granic województw na dzień 31.12.1998 r., gmina do 20 tys. mieszkańców z największą frekwencją w II turze wyborów prezydenckich otrzyma wóz strażacki.
W I turze do wygrania było 16 wozów (teraz 49) frekwencja w naszej gminie wyniosła 66,04 proc, a w gminie Żegocina, która wygrała samochód, 76 proc. – Zabrakło naprawdę niedużo ? Wykorzystajmy szansę!