Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Bezpłatna oferta PFRON realizowana w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej.

20 września, 2022
Powrót do zdrowia, powrót do pracy. Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Infolinia: 225055600 e-mail: ork@pfron.org.pl

Jesteś po wypadku?
Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie? Chcesz zacząć normalnie żyć i ułożyć wszystko na nowo, ale nie wiesz jak wrócić do pracy?
Pomożemy Ci się przekwalifikować i znaleźć nową pracę!

Skorzystaj z bezpłatnej oferty PFRON realizowanej w Ośrodkach Rehabilitacji Kompleksowej. W Ośrodku zdobędziesz nowy zawód dostosowany do twoich obecnych możliwości zdrowotnych. Polepszysz również swój stan zdrowia korzystając z rehabilitacji. Na zakończenie zespół ekspertów pomoże Ci znaleźć pracę.

Wykorzystaj swoją szansę i napisz historię swojego życia na nowo!
Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu:
(22)50 55 600 oraz
507 966 499.

E-mail: ORK@PFRON.ORG.PL
Strona: rehabilitacjakompleksowa.pfron.org.pl

Materiał prasowy: PFRON

Powrót do zdrowia, powrót do pracy. Po wypadku nie możesz już pracować w dotychczasowym zawodzie?  Infolinia: 225055600 e-mail: ork@pfron.org.pl

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.