Poniedziałek, 6 lutego 2023r. | Imieniny: Doroty, Bogdana, Pawla

Ankieta – Lokalnej Strategii Rozwoju Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała

04 listopada, 2022
Twoje zdanie jest dla nas ważne. Wypełninj Ankiete

Szanowni Państwo,

Kontynuując prace zmierzające do opracowania „Lokalnej Strategii Rozwoju Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała” chcieliśmy zapytać Państwa – przyszłych projektodawców, a także mieszkańców obszaru gmin tworzących nasze Stowarzyszenie (tj. Ciężkowice, Gromnik, Pleśna, Ryglice, Rzepiennik Strzyżewski, Szerzyny, Tuchów, Wojnicz i Zakliczyn) o projekty, które będziecie chcieli sami realizować w nowej perspektywie finansowej lub oczekujecie, że takie projekty zostaną przygotowane przez samorząd czy inne instytucje.

Pod linkiem znajdziecie Państwo krótką ankietę, w której wskazaliśmy główne obszary tematyczne, które będą uwzględnione w powstającej strategii i kilka bardzo podstawowych pytań o projekty, które powinny się w niej znaleźć.

Wypełnienie ankiety zajmie Państwu dosłownie kilka minut, a nam pozwoli lepiej zaplanować wydatkowanie środków, które służyć powinny rozwojowi całego obszaru LGD Pogórzańskie Stowarzyszenie Dunajec-Biała i przyczyniać się będą do poprawy jakości życia nas wszystkich – mieszkańców obszaru.

📑🖊 Link do ankiety: https://tiny.pl/w976n

Ankiety proszę wypełnić do 7 listopada br.

Dziękujemy za poświęcony czas!

Zarząd Pogórzańskiego Stowarzyszenia Dunajec-Biała

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.