Poniedziałek, 28 września 2020r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

76. ROCZNICA WYDARZEŃ W RZEPIENNIKU SUCHYM

03 września, 2020
Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0 Rzepiennik Strzyżewski. Centrum / Jerzy Opioła - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 4.0

Z uwagi na panującą epidemię wyjątkowo w tym roku nie obędą się uroczystości przy pomniku. Msza święta w intencji rozstrzelanych partyzantów odbędzie się 6 września o godz. 7.30 w kościele parafialnym w Rzepienniku Suchym. Po mszy delegacje złożą kwiaty pod pomnikiem.

Gmina Rzepiennik Strzyżewski
Rzepiennik Strzyżewski leży w południowo-wschodniej części województwa małopolskiego w powiecie tarnowskim pomiędzy rzekami Ropą i Białą, w dolinie rzek Rzepianka (Rzepiennik) i Olszynka.