Piątek, 6 sierpnia 2021r. | Imieniny: Slawy, Jakuba, Oktawiana

Życzenia z okazji Dnia Ojca

23 czerwca, 2021

Z okazji Dnia Ojca składam najserdeczniejsze życzenia wszystkim Ojcom, Tatom i Tatusiom, samych cudownych chwil w życiu, zdrowia, wszelkiej pomyślności, spełnienia marzeń, spokoju ducha, wewnętrznej siły i codziennej radości ze swoich pociech. W tym szczególnym dniu pragnę podziękować wszystkim Ojcom, za trud wychowania oraz troskę o dobro dzieci i całej rodziny.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.