Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Życzenia imieninowe

27 maja, 2020

Z okazji imienin wszystkim Teodorom i Juliuszom, mieszkańcom Gminy Ryglice składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości z każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Życzenia przesyłam również Solenizantom, którzy przebywają poza terenami naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Pochodzenie imienia Teodor.

Teodor to imię męskie pochodzenia greckiego, które powstało od słów theos (bóg) i doron (dar). Oznacza: darowany przez Boga.”

 

Pochodzenie imienia Juliusz.

Juliusz to imię męskie pochodzenia łacińskiego wywodzące się od słowa Iulius. Oznacza ono mężczyznę należącego do rodu Juliuszów.”

 

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).