Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Życzenia imieninowe

31 maja, 2020

Z okazji imienin wszystkim Anielom i Kamilom, mieszkańcom Gminy Ryglice składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości z każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Życzenia przesyłam również Solenizantom, którzy przebywają poza terenami naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Pochodzenie imienia Aniela.

Jest to imię żeńskie - spolszczona forma łacińskiego imienia Angela, pochodzącego od greckiego słowa ángelos "posłaniec". W Polsce używane od XVIII wieku. W świecie chrześcijańskim uważane jest za nawiązanie do aniołów i postaci Anioła Stróża.”

 

Pochodzenie imienia Kamila.

Kamila to żeńska forma imienia Kamil. Pochodzi od łacińskiego słowa camillus i oznacza osobę szlachetnie urodzoną. W Polsce występuje od XVIII wieku.”
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).