Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Życzenia imieninowe

22 czerwca, 2020

Z okazji imienin wszystkim Paulinom i Tomaszom , mieszkańcom Gminy Ryglice składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości z każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Życzenia przesyłam również Solenizantom, którzy przebywają poza terenami naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Pochodzenie imienia Paulina.

To żeński odpowiednik imienia Paulin. Oznacza "należąca do Pawła", lub "pochodząca od Pawła". Jest to dość popularne imię kobiece, z którego wywodzi się skrótowa jego forma – Paula.”

 

Pochodzenie imienia Tomasz.

Tomasz jest to imię pochodzenia aramejskiego, od słowa toma (podwójny, bliźniak). W Polsce nadawane jest od XII wieku. Tomasz jest osobą inteligentną, kulturalną, uczciwą i niezwykle subtelną.”
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).