Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Życzenia imieninowe

20 czerwca, 2020

Z okazji imienin wszystkim Bognom i Rafałom , mieszkańcom Gminy Ryglice składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości z każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Życzenia przesyłam również Solenizantom, którzy przebywają poza terenami naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Pochodzenie imienia Bogna.

To kobiece imię staropolskie. Nie do końca ma ono jasne pochodzenie. Jest to forma imion rozpoczynających się na przedrostek Bog -, co oznacza „Bóg” lub „Boga”. Bogna to kobieta ciepła, wesoła i towarzyska. Jedną z jej głównych cech jest także inteligencja.”

 

Pochodzenie imienia Rafał.

Imię to pochodzi od hebrajskiego słowa rafael, które tłumaczy się jako „Bóg uzdrowił”. Rafał to mężczyzna silny, niezależny i waleczny, a jednocześnie niezwykle inteligentny i sprytny.”
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).