Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Życzenia imieninowe

19 czerwca, 2020

Z okazji imienin wszystkim Juliannom i Michalinom, mieszkańcom Gminy Ryglice składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości z każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Życzenia przesyłam również Solenizantom, którzy przebywają poza terenami naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Pochodzenie imienia Julianna.

Julianna to imię pochodzenia łacińskiego. Jest to żeńska forma imienia Julian. Imię to oznacza: promienista, młoda. Julianna to kobieta bardzo energiczna, wesoła i pozytywnie zakręcona.”

 

Pochodzenie imienia Michalina.

To imię żeńskie pochodzenia hebrajskiego, żeński odpowiednik imienia Michał. Oznacza: „któż jest taki jak Bóg”;. W Polsce pierwsze wzmianki o tym imieniu pojawiają się w pismach z XXVIII wieku.”
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).