Środa, 17 lipca 2024r. | Imieniny: Anety, Bogdana, Jadwigi
Pokaż menu

Życzenia imieninowe

16 czerwca, 2020

Z okazji imienin wszystkim Justynom i Anetom, mieszkańcom Gminy Ryglice składam najserdeczniejsze życzenia: zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności, radości z każdego dnia, spełnienia wszystkich marzeń oraz sukcesów w pracy zawodowej i w życiu osobistym.

Życzenia przesyłam również Solenizantom, którzy przebywają poza terenami naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

Pochodzenie imienia Justyna.

Justyna to imię pochodzące od łacińskiego słowa iustus, które przetłumaczyć możemy jako „sprawiedliwy”. W powszechnym obiegu jest już od II wieku naszej ery.”

 

Pochodzenie imienia Aneta.

Imię to ma swoje źródło w języku francuskim. Pochodzi od imienia Annette, które to z kolei jest pochodną hebrajskiego słowa channah co oznacza wdzięk i łaskę. Aneta to kobieta, która zawsze na pierwszym miejscu w swoim życiu stawia rodzinę.
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).