Wtorek, 24 maja 2022r. | Imieniny: Joanny, Zuzanny

zmiana ostrzeżenia: silny wiatr/2

17 stycznia, 2022
zmiana ostrzeżenia: silny wiatr/2

IMGW-Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie zmienia ostrzeżenie meteorologiczne  dla powiatu tarnowskiego w następujący sposób: w dniu 17.01.2022r. w godz. 11:54 -19:00 prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 40km/h - 50km/h w porywach do 115km/h, z zachodu i pólnocnego zachodu. Przejściowe burze.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.