Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Zjazd OSP Gminy Ryglice

28 września, 2021

 

W sobotę 25 września 2021 r. odbył się po 5 latach kolejny gminny zjazd sprawozdawczo-wyborczy OSP Gminy Ryglice. Jak zapowiadałem na spotkaniach jednostek OSP w poszczególnych miejscowościach, nie ubiegałem się o funkcję prezesa, jak robili to moi poprzednicy. Natomiast moja osoba została wybrana do ścisłego prezydium Zarządu OSP. W ramach przeprowadzonych wyborów prezesem został druh Robert Ługowski z Lubczy, wiceprezesem Daniel Usarz z Zalasowej, odpowiedzialny za drużyny młodzieżowe, wiceprezesem druh Karol Marcienek z Woli Lubeckiej, druh Wiesław Siedlik z Ryglic, który jednocześnie został wybrany na Gminnego Komendanta Gminy Ryglice, druh Marek Dudowicz z Jonin, który został sekretarzem, druh Mateusz Warchoł z Kowalowej.

Życzę Prezesowi oraz całemu Zarządowi na kolejne 5 lat owocnej pracy i wielu sukcesów, a Strażakom ochotnikom jak najmniej wyjazdów do zdarzeń losowych oraz innych interwencji.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).