Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej sieci oświetlenia ulicznego

04 marca, 2021

Wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej sieci oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Ryglice. Część V: Budowa oświetlenia ulicznego w miejscowości Wola Lubecka granica z Zalasową, Gmina Ryglice finansowane będzie ze środków Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w wysokości 7880,00 zł (całkowita wartość inwestycji 7880,00 zł).

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.