Czwartek, 1 października 2020r. | Imieniny: Danuty, Remigiusza, Teresy
Pokaż menu

W Ryglicach jest budowana ścieżka rowerowa

15 września, 2020

 

 

Kończymy prace związane z budową ścieżki rowerowej na ul. Tuchowskiej w Ryglicach- I etap. Łączny koszt inwestycji 379 795,33 zł, z czego dofinansowanie ze Starostwa Powiatowego otrzymaliśmy w kwocie 141 599,00 zł. Części ścieżki rowerowej przylega do asfaltu, natomiast druga części usytuowany jest za rowem wzdłuż drogi. Wieli mieszkańców Ryglic zgłaszało, aby połączyć chodnik ul. Tuchowskiej wraz z chodnikiem w Uniszowej, co zdecydowanie zwiększy bezpieczeństwo mieszkańców oraz bezpieczeństwo szlaku turystycznego, który biegnie z Ryglic na „Ostry Kamień” do Uniszowej i wzdłuż drogi powiatowej wraca do Ryglic. Druga część ścieżki rowerowej i połączenie z Uniszową zostanie wykonane w kolejnych latach.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).