Wtorek, 1 grudnia 2020r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

W Kowalowej nakładka asfaltowa na „Kipiasa”

18 listopada, 2020

 

Wykonamy nakładkę asfaltową na „Kipiasa” w Kowalowej w ramach dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych. Łączny koszt inwestycji oszacowano na kwotę 292 507,99 zł, z czego 70% pokryją środki z dofinansowania w kwocie 204 755,00 zł. Drogę realizujemy w ramach dodatkowego naboru z oszczędności przetargowych z FDS. Został już ogłoszony przez gminę przetarg, którego otwarcie zaplanowane jest na 27 listopada. Ze względu na okres zimowy, termin realizacji zadania jest przewidziany do 30 kwietnia 2021 r. Cieszę się, że po raz kolejny udało nam się pozyskać środki finansowe i możliwe będzie wykonanie nakładki asfaltowej, która łączy drogę gminną na Góry- Kowalowa z drogą powiatową relacji Ryglice- Jodłowa.

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).