Środa, 19 stycznia 2022r. | Imieniny: Henryka, Mariusza, Marty
Pokaż menu

W 2022 ROKU OPŁATA ZA ŚMIECI W GMINIE RYGLICE NIE ZDROŻEJE

25 listopada, 2021

 

Uprzejmie informuję, że rozstrzygnięty został przetarg na odbiór, transport
i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z
nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ryglice oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Ryglicach, który wygrała firma FB Serwis Karpatia Sp. z o. o. z siedzibą w Tarnowie.

Jest to bardzo dobra informacja dla mieszkańców gminy Ryglice, ponieważ nie zapłacą więcej za wywóz śmieci ze swoich gospodarstw domowych w 2022 r. Obowiązująca stawka za wywóz odpadów komunalnych wynosi 18,50 zł/osobę w przypadku posiadania kompostownika. Natomiast stawka w wysokości 20,00 zł/osobę gdy został zadeklarowany brak kompostownika.

Nadmieniam, że powiecie tarnowskim jest to jedna z najniższych stawek za wywóz odpadów komunalnych.

Pragnę podziękować mieszkańcom gminy Ryglice oraz pracownikom Wydziału Gospodarki Komunalnej i Drogownictwa, za nasze wspólne działania, które spowodowały, że cena za śmieci w następnym roku nie wzrośnie.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).