Czwartek, 18 lipca 2024r. | Imieniny: Erwina, Kamila, Szymona
Pokaż menu

Uwaga!

05 czerwca, 2020
Uwaga!

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Tarnowie prosi o pomoc w dotarciu do osób, które w ostatnim czasie uczestniczyły w Mszach Świętych sprawowanych w Bazylice w Tuchowie.

Publikujemy pełną treść komunikatu:

„W związku ze stwierdzonym ogniskiem COVID-19 w domu zakonnym redemptorystów w Tuchowie, prosimy osoby, które uczestnicząc w Mszach Świętych w dniach 28 maja do 2 czerwca br., przyjmowały Komunię Świętą w kościele, lub korzystały z kancelarii parafialnej, lub uczestniczyły w dniu skupienia dla narzeczonych, lub też korzystały z parafii rodzinnej przy parafii ojców redemptorystów w Tuchowie, o kontakt telefoniczny z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Tarnowie pod numerami telefonu:

(14) 688 – 65- 55

(14) 688 – 65- 54

(14) 688 – 65- 51

Od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30 – 21:30, w sobotę od 7:30 do 14:30, lub na numer alarmowy, który jest czynny całą dobę: 602-430-042.”

Dodatkowo Burmistrz informuje:

Wszystkie osoby, które w wyżej wymienionym terminie miały kontakt z klasztorem w Tuchowie, proszę o pozostanie w swoich gospodarstwach domowych dla własnego oraz innych bezpieczeństwa. Jeżeli mieszkaniec, który w tym czasie przebywał w klasztorze i będzie potrzebował pomocy w sprawie zakupów żywności, czy leków, to proszę o kontakt z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Ryglicach.

W związku z zaistniałą sytuacją zawieszam działalność przedszkoli oraz klas 1-3 do końca roku szkolnego. Proszę mieszkańców o zachowanie szczególnej ostrożności, ponieważ wiele osób z naszej gminy mogło mieć kontakt z osobami z klasztoru, podczas uczestnictwa w Mszy Św.

 

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn

 

 

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).