Wtorek, 26 września 2023r. | Imieniny: Wawrzynca, Kosmy, Damiana
Pokaż menu

Teren wokół figury św. Jana Nepomucena zagospodarowany.

27 maja, 2020

 

 

Zakończyliśmy prace przy przebudowie uszkodzonej kapliczki oraz zagospodarowaliśmy teren wokół figury św. Jana Nepomucena. Jak informowałem już wcześniej, figura ta została przeniesiona kilka metrów od skrzyżowania, ponieważ była tak usytuowana, że niejednokrotnie uległa uszkodzeniom przez pojazdy. Cieszę się, że to miejsce i kapliczka z figurą św. Jana Nepomucena będzie witać przyjeżdżających do naszej gminy.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).