Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Stragany targowe w Lubczy do wynajęcia

16 kwietnia, 2021

Burmistrz Ryglic informuje, że dostępnych do wynajęcia jest 5 straganów targowiskowych o powierzchni 11,65 m2 każdy, zlokalizowanych za budynkiem "Perła Lubczy" (33-162 Lubcza 460). Cena wynajmu krótkookresowego (do 3 miesięcy) wynosi 200 zł netto miesięcznie, zaś najmu długookresowego (powyżej 3 miesięcy) 150 zł netto miesięcznie. Więcej informacji na temat straganów można uzyskać pod nr telefonu 14 644 36 26.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.