Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka

Silny deszcz z burzami

05 sierpnia, 2021
Silny deszcz z burzami

Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie prognozuje dla powiatu tarnowskiego od godz. 15:00 dnia 05.08.2021r. do godz. 10:00 dnia 06.08.2021r. opady deszczu o natężeniu umiarkowanym i silnym. Wysokość opadu miejscami od 80mm do 100mm. Opadom towarzyszyć będą burze z porywami wiatru do 80km/h, które wystąpią głównie w ciągu dnia. Lokalnie grad.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.