Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Rozpoczynamy sezon turystyczny.

28 maja, 2020

 

Wraz z Panem Tadeuszem Augustynem Radnym Rady Miejskiej w Ryglicach przygotowaliśmy dodatkowe miejsca do odpoczynku i zrelaksowania się na Górze Kokocz, która jest jedną z głównych atrakcji turystycznych naszej gminy. Posiada niezwykłe walory krajobrazowe oraz turystyczne. Góra ta, to prawdziwa perła widokowa. Z tego miejsca turyści mogą podziwiać wspaniałą panoramę oraz różnorodną szatę roślinną. Zapraszamy zwiedzających na spacery, ścieżki rowerowe oraz nordic walking. Można powiedzieć, że nasza gmina jest gminą dziewiczą z czystym powietrzem, gdzie rodziny wielopokoleniowe mogą się relaksować i wypoczywać.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).