Środa, 27 września 2023r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Rewitalizacja Kowalowej zakończona.

15 maja, 2020

 

Po wykonaniu parkingu oraz oświetlenia ostatnim etapem było równanie terenu wokół niego i nasadzenie krzewów. Pan woźny wraz z pracownikami obsługi szkoły włożyli wiele pracy w równanie ziemi, zbieranie kamieni, sianie trawy i wycinkę krzewów- samosiejek tak, aby teren ze wszystkich stron parkingu był bezpieczny. Posadzone różne odmiany roślin dodają uroku temu miejscu. Kowalowa ma jeden z najpiękniejszych terenów wokół szkoły, piękny wieloletni park, plac zabaw dla dzieci, orlik oraz grill z wiatą. Jednakże końcowym etapem była budowa parkingu i zagospodarowanie terenu dookoła niego. Tak przygotowany parking będzie służył mieszkańcom oraz przyjezdnym do miejscowości Kowalowa i będzie jej wizytówką.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).