Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Przetarg na sprzedaż działek

11 maja, 2020
Przetarg na sprzedaż działek

Burmistrz Ryglic ogłasza po raz drugi przetargi ustne nieograniczone na sprzedaż nieruchomości oznaczona w ewidencji gruntów nr  274/21 o powierzchni 0,1630 ha oraz nr 274/22 o powierzchni 0,18 ha, stanowiące własność Gminy Ryglice, położone w Bistuszowej, gmina Ryglice.
Więcej informacji na stronie internetowej https://bip.malopolska.pl/umryglice,a,1749715,drugi-przetarg-na-sprzedaz-dzialek-w-miejscowosci-bistuszowa.html
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).