Czwartek, 30 czerwca 2022r. | Imieniny: Emilii, Lucyny

Przetarg na 56 mieszkań rozpisany

21 czerwca, 2022

Przetarg na 56 mieszkań rozpisany

Koncepcja na budowę bloku mieszkalnego w Ryglicach została zakończona i zaakceptowana. Obecnie Społeczna Inicjatywa Mieszkaniowa Małopolska Sp. z o.o. rozpisała przetarg na wykonawcę projektu. Jesteśmy pierwszą gminą, która jest już na etapie projektowania. Na Sesji Rady Miejskiej, która odbędzie się 29.06.2022 r., zostaną przyjęte kryteria przydziału mieszkań oraz rozpocznie się nabór lokatorów.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Informacje o przetargu:

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.