Sobota, 17 kwietnia 2021r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta

Projekty, które przygotowałem w ubiegłym roku otrzymały dofinansowanie

07 kwietnia, 2021

Jak już informowałem przed świętami, otrzymałem dofinansowanie w kwocie 1 200 000,00 zł z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w ramach środków Funduszu Przeciwdziałania Covid-19, z których zrealizujemy trzy inwestycje:

- budowa ścieżek rowerowych w miejscowości Kowalowa - kwota 500 000,00 zł,

- budowa ścieżki rowerowej w miejscowości Lubcza - kwota 500 000,00 zł,

- budowa chodnika i ścieżki rowerowej w miejscowości Zalasowa - kwota 200 000,00 zł.

W tej chwili opracowujemy dokumentację przetargową, chcemy jak najszybciej uruchomić przetarg i rozpocząć realizację tych inwestycji.

W tym miejscu chcę podziękować Wojewodzie Małopolskiemu oraz Parlamentarzystom Ziemi Tarnowskiej za współpracę.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.