Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza

Prawo pracy i prawa pracownika – o czym trzeba wiedzieć

04 grudnia, 2020

Prawo pracy i prawa pracownika – o czym trzeba wiedzieć

W Polsce jest kilka rodzajów zatrudnienia, które mają różny charakter i konsekwencje. Jeżeli pracujemy na podstawie umowy zlecenie, to mamy inne prawa i obowiązki niż ktoś, kto ma umowę o pracę.

Jeżeli masz pytania i wątpliwości dotyczące różnych form zatrudnienia – nasz konsultant jest do Twojej dyspozycji! Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Wróć z POWERem!”. Pomagamy młodym wracającym z zagranicy urządzić się na nowo w Polsce. Wyjaśniamy nie tylko zawiłości prawa pracy, oferujemy o wiele więcej!

Zadzwoń do naszego konsultanta i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc!

500 573 931

powroty@wup-krakow.pl

Pracujemy on-line. Nie musisz nigdzie wychodzić ani jechać, żeby być uczestnikiem naszego projektu. Wszystko załatwisz w domu.

Projekt jest realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.