Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Powroty do domu, powroty świąteczne a kwarantanna

04 kwietnia, 2020
Powroty do domu, powroty świąteczne a kwarantanna

W związku z licznymi pytaniami dotyczącymi kwarantanny podczas powrotów na urlopy, powrotów świątecznych do domu czy też powrotów na dłuższy pobyt – wszyscy muszą się poddać obowiązkowej kwarantannie w odosobnieniu lub jeżeli przebywają z rodziną, kwarantanna obowiązuje całą rodzinę. Niezależnie od tego, gdzie kto pracuje, jaki zawód wykonuje.

 

Dotyczy to również kierowców tirów, których kwarantanna nie obowiązuje tylko i wyłącznie kiedy są w pracy.

 

Jeżeli ktokolwiek powracający z zagranicy nie został na granicy wpisany do kwarantanny, obowiązkowo ma się skontaktować ze Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną  (tel. 14 6217097) i zgłosić się do kwarantanny.

 

Osoby, które nie będą się do tego stosować, zgodnie z decyzją rządu, będą podlegać wysokim karom.

 

 

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn

 

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).