Czwartek, 23 maja 2024r. | Imieniny: Iwony, Dezyderego, Kryspina
Pokaż menu

Posiedzenie sztabu kryzysowego

08 kwietnia, 2020

W dniu dzisiejszym odbyło się posiedzenie sztabu kryzysowego w Gminie Ryglice celem omówienia spraw związanych ze stanem epidemii koronawirusa.

 

Sztab kryzysowy podjął decyzję o zwiększeniu monitorowania terenu gminy, szczególnie w okresie świąt wielkanocnych w zakresie zachowania nakazu określonego sposobu poruszania się.

 

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Ryglicach dostarczył już wszystkim osobom samotnym oraz potrzebującym pomocy paczki żywnościowe na święta.

 

W dalszym ciągu jednostki OSP będą głosić komunikaty przypominające o pozostawaniu w domach podczas trwania epidemii.

 

Na naszej stronie internetowej widnieje informacja z numerami telefonów do instytucji gdzie mogą Państwo uzyskać potrzebne informacje.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).