Czwartek, 21 października 2021r. | Imieniny: Urszuli, Hilarego, Jakuba
Pokaż menu

Pomóżmy Andrzejowi

11 października, 2021
Pomóżmy Andrzejowi

 

W ubiegłym tygodniu rozpoczęła się zbiórka na leczenie i rehabilitację naszego mieszkańca Pana Andrzeja z Woli Lubeckiej, u którego zdiagnozowano nowotwór mózgu glejak.

Pomóc może mu specjalistyczne leczenie w Niemczech, jednak jego kosz może sięgnąć nawet 160 tysięcy złotych.

Pan Andrzej przez wiele lat pracował w firmie przewozowej, która dowoziła mieszkańców naszej gminy m.in. do szkoły i pracy w Tarnowie.

Dziś możemy udzielić mu pomocy wpłacając pieniądze na konto Fundacji Siepomaga: https://www.siepomaga.pl/andrzej-klusek .

Wiele razy mieszkańcy Gminy Ryglice udowodnili, że solidaryzują się z osobami potrzebującymi pomocy.

Zwracam się z gorącą prośbą, aby i tym razem udzielić Panu Andrzejowi pomocy.

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).