Piątek, 7 października 2022r. | Imieniny: Marii, Marka, Mirelli

Pogórzański Festiwal Smaków i wręczenie nagrody Najlepszy Sołtys Małopolski

20 września, 2022
Pogórzański Festiwal Smaków i wręczenie nagrody Najlepszy Sołtys Małopolski

Serdecznie zapraszamy wszystkich wójtów, burmistrzów oraz sołtysów z województwa małopolskiego, mieszkańców Gminy Ryglice, rodziny z dziećmi oraz przyjezdnych gości na Pogórzański Festiwal Smaków, który odbędzie się w sobotę 24 września 2022 r. w Ryglicach.

Wydarzenie rozpocznie się Mszą Św. w intencji Ojczyzny i Sołtysów o godz.12:30.
Dalsze uroczystości będą miały miejsce na Rynku w Ryglicach. Nagrodę Najlepszego Sołtysa Małopolski wręczy Pan Witold Kozłowski Marszałek Województwa Małopolskiego.

W programie przewidziano:
Pogórzański Festiwal Potraw Regionalnych, rozstrzygnięcie konkursu na Najlepszego Sołtysa Małopolski A.D.2021, występy kapel ludowych, koncert zespołu Leliwa Jazz Band. Ponadto będą: degustacje potraw regionalnych przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich, degustacje miodów i win, bezpłatne atrakcje: zjeżdżalnie, wata cukrowa, popcorn, lody, kiełbasa z grilla.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Prezes Małopolskiego Stowarzyszenia Sołtysów

Grzegorz Przybyło

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.