Czwartek, 28 stycznia 2021r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Placówka Wsparcia Dziennego w Ryglicach przygotowała paczki mikołajkowe.

04 grudnia, 2020

Placówka Wsparcia Dziennego, pomimo panującej pandemii koronawirusa, cały czas opiekuje się swoimi podopiecznymi. Jak co roku, 6 grudnia, obchodzimy tradycyjne Mikołajki. Jest to czas obdarowywania się prezentami. Nierozłącznym elementem tego dnia jest oczywiście postać św. Mikołaja, którego zdecydowana większość z nas kojarzy głównie po charakterystycznym, czerwonym stroju i długiej, siwej brodzie.

Święty Mikołaj odwiedził dzieci z naszej gminy. Co roku osobiście wręczałem prezenty mikołajkowe, a dziś w imieniu św. Mikołaja wręczyli je pracownicy ośrodka. Paczki zostały starannie zapakowane i trafiły do domów dzieci. Wśród prezentów znajdowały się puzzle, książki, przybory szkolne, m.in. zeszyty, teczki, pisaki, kredki, teczki, notesy, kalkulatory oraz to, co dzieci lubią najbardziej czyli słodycze.

Życzę pracownikom ośrodka oraz ich podopiecznym Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku.

Burmistrz Ryglic
Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).