Środa, 27 września 2023r. | Imieniny: Wincentego, Mirabeli, Justyny
Pokaż menu

Kolejne mieszkanie wyremontowane.

13 maja, 2020

 

Od początku kadencji remontujemy pustostany, zaniedbane i zniszczone pomieszczenia oraz budynki. Dzisiaj oddaliśmy do użytku kolejne mieszkanie, w którym przeprowadziliśmy kapitalny remont w budynku dawnej weterynarii w Ryglicach. Wymalowaliśmy pomieszczenia straży pożarnej w Kowalowej. Wyremontowaliśmy kuchnię dla Koła Gospodyń Wiejskich w Ryglicach w remizie OSP.

Również adoptowaliśmy pomieszczenia na archiwum w Urzędzie Miejskim w Ryglicach. Wszystkie te prace wykonaliśmy pracownikami wydziału komunalnego. Natomiast zostały tylko zakupione materiały niezbędne do remontu. Dziękuję pracownikom wydziału komunalnego, że pomimo koronawirusa w ciągu 2 miesięcy wykonali remonty, których wartość jest bardzo duża. Mieszkanie, które było pustostanem nic nie wartym, dziś ma wartość ok. 120 tys. złotych.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).