Środa, 17 kwietnia 2024r. | Imieniny: Rudolfa, Roberta
Pokaż menu

Joniny- droga „na Bębna” przebudowana.

25 maja, 2020

 

Zakończyliśmy prace koparką na drodze w Joninach „na Bębna”. Droga została przebudowana, poszerzona zgodnie z wytyczoną szerokością pasa drogowego przez geodetę. Zostały wykonane rowy oraz pobocza. Droga została w całości utwardzona kruszywem. Mieszańcy kilka lat czekali na przebudowę drogi, która w znacznym stopniu ułatwi im funkcjonowanie. W związku z tym, że droga ta prowadzi również do gruntów rolnych w następnych latach będziemy starać się o środki finansowe na wykonanie nakładki asfaltowej, jeżeli otrzymamy dofinansowanie z Funduszu Ochrony Gruntów Rolnych.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).