Wtorek, 25 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucji, Wilhelma, Doroty
Pokaż menu

Informacja GOPS

14 kwietnia, 2020

 

W związku z ogłoszonym stanem epidemii oraz rosnącą informatyzacją urzędów i placówek, w dalszym ciągu pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej o f e r u j ą  indywidualną pomoc w zakresie:

  • zakładania profilu zaufanego,

  • zakładania poczty elektronicznej( e-mail) oraz

  • krok po kroku przeprowadzą przez właściwe złożenie wniosku o przyznanie różnego rodzaju świadczeń w GOPS , ale też nauczą jak złożyć wniosek w innych urzędach za pośrednictwem e-PUAP.

Profil zaufany jest niezbędnie potrzebny w załatwianiu spraw drogą elektroniczną. Jego założenie wcale nie jest trudne, a korzyści nieocenione.

Za pomocą profilu zaufanego można składać wnioski m. innymi o świadczenia wychowawcze (500+),Dobry Start (300+) czy też za jego pomocą można logować się do internetowego konta pacjenta, gdzie znajdziemy wszystkie informacje dotyczące odbytych przez nas wizyt, zapisanych leków oraz ich dawkowania, wystawionych recept. Co więcej każdy rodzic ma dostęp do całej dokumentacji swojego dziecka.

Każda chętna osoba przyjmowana będzie telefonicznie w uzgodnionym wcześniej terminie.

Zapisy dokonywać można pod nr tel.( 14)644-36-49 .

Informujemy również, że szczegółowy opis  założenia profilu zaufanego znajduje się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Ryglicach https://bip.malopolska.pl/gopswryglicach,m,330844,profil-zaufany.html a w zakładce Elektroniczny Urząd można znaleźć inne informacje w w/w zakresie.

Zapraszamy!

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).