Sobota, 8 maja 2021r. | Imieniny: Stanislawa, Lizy, Wiktora

Gminy zawarły porozumienie z TAURON

15 kwietnia, 2021

Od 1 stycznia 2021 r. wszystkie Samorządy Powiatu Tarnowskiego prowadziły negocjacje z TAURON Nowe Technologie S.A. w sprawie podpisania nowych umów na konserwacje oświetlenia, które na słupach TAURONU wykonywały Samorządy.
W tym tygodniu osiągnęliśmy porozumienie i obecnie podpisujemy umowę na konserwacj
ę oświetlenia. Od przyszłego tygodnia lampy oraz odcinki oświetlenia, które uległy awarii zostaną naprawiane. Jako Burmistrzowie i Wójtowie zabiegaliśmy o to, aby płacić za rzeczywiście poniesione koszty konserwacji. Do tej pory ryczałtowo płaciliśmy około 100 000,00 zł rocznie.

Przepraszam Państwa za niedogodności wynikłe z tego tytułu, ale solidarnie razem ze wszystkimi Burmistrzami i Wójtami Gmin dążyliśmy do korzystnych rozwiązań finansowych dla naszych Samorządów, bo tylko wspólnym działaniem możemy uzyskać dodatkowe korzyści.

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.