Piątek, 22 września 2023r. | Imieniny: Tomasza, Maurycego, Joachima
Pokaż menu

Dzień Przedszkolaka

20 września, 2022

 

W dniu dzisiejszym świętujemy Dzień Przedszkolaka. Dzieci z Publicznego Przedszkola w Ryglicach wraz z Panią Dyrektor Małgorzatą Siwek-Słomską oraz nauczycielami świętowały swój dzień na rynku. Spacerując, robiły dużo hałasu grzechotkami i gwizdkami, aby wszyscy mogli zauważyć, że dziś jest ich święto.

Osobiście z Przedszkolakami spotkałem się przed budynkiem Urzędu Miejskiego w Ryglicach. Życzyłem im oraz wszystkim przedszkolakom z naszej Gminy, samych radosnych dni, aby uśmiech zawsze gościł na ich twarzy, znakomitej zabawy dziś i każdego dnia oraz tego, aby czas spędzany w przedszkolu mile upływał w otoczeniu kolegów i koleżanek.

Rodzicom życzę dumy ze swoich pociech, natomiast wychowawcom wiele satysfakcji z pracy w przedszkolach.

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).