Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Dzień Działacza Kultury

29 maja, 2020

29 maja obchodzony jest Dzień Działacza Kultury. Jest to okazja, by docenić zaangażowanie wszystkich, którzy współtworzą, pielęgnują i przekazują dziedzictwo kulturowe naszej gminy, a w szczególności twórców, artystów, animatorów kultury, których nie sposób tu wszystkich wyliczyć. Należy docenić ich bogate osiągnięcia w różnych dziedzinach twórczości artystycznej, krzewieniu, promowaniu i ochronie kultury.

Pragnę także wyrazić uznanie dla wysiłku i zaangażowania pracowników Ośrodka Kultury w Ryglicach. To oni są pierwszymi animatorami i twórcami licznych działań w życiu kulturalnym naszej lokalnej społeczności.

Wszyscy twórcy, artyści, animatorzy w sposób najbardziej widoczny promują naszą gminę w regionie, w kraju i na świecie.

Z okazji Dnia Działacza Kultury pragnę podziękować Wam wszystkim za przyczynianie się do upowszechniania kultury lokalnej, regionalnej i polskiej w Gminie Ryglice i poza jej obszarem.

Życzę wytrwałości w dalszych działaniach i owocnej współpracy.

 

 

Burmistrz Ryglic

Paweł Augustyn

 
Gmina Ryglice
Ryglice – gmina miejsko-wiejska w województwie małopolskim, w powiecie tarnowskim. W latach 1975–1998 gmina położona była w województwie tarnowskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).